Відеоінтерв'ю

Запитання до відеоінтерв’ю – ветеринарний лікар 

Майже у всіх жителів нашого району вдома живуть тварини й птахи: собаки, кішки, хом’яки, корови, кози, свині, гуси, кури, папуги, і обов’язок кожного господаря – створити всі умови для їх проживання, добре годувати і гарно доглядати, щоб вони були здорові. А що ж робити, коли тварини хворіють? До кого звертатися? Ветеринарний лікар допоможе в лікуванні домашніх улюбленців, дасть корисні поради стосовно їх утримання.
Професія ветеринарного лікаря потрібна як в селі, так і в місті. Розповісти про професію ветеринарного лікарня ми звернулися з проханням до фахівця, спеціаліста своєї справи - Марчука Бориса Васильовича. І свій репортаж ми - Холодна Вікторія і Козарчук Лілія - ведемо із Іванівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.
І перше запитання, Борисе Васильовичу:
1) Хто допомагав вам вибрати професію ветеринарного лікаря? Який навчальний заклад ви закінчили?
- Почуття високої відповідальності за доручену справу, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, постійне підвищення свої спеціальних знань і умінь є запорукою успіху в роботі ветеринарного лікаря. І головне, звичайно ж, безмежна любов до тварин.
2) А що, на ваш погляд, є найважливішим у вашій професії?
- Ветеринар лікує тварин, проводить профілактичну роботу з метою попередження захворювань, незалежно від того, яка це тварина.
3) А чи доводилося вам, Борисе Васильовичу, мати справу з екзотичними тваринами? Пригадайте такий випадок.
4) А що стосовно інших галузей господарства, чи потрібні там ветеринарні лікарі?
- Людина почувається щасливою, коли вона себе повністю реалізовує – в професійному середовищі, в сім’ї, в людських відносинах. І, звичайно ж , гідна праця повинна гідно оплачуватися.
5) Борисе Васильовичу, чи задовольняє вас ваша заробітна плата, чи допомагає вам ваша професія отримувати додаткові прибутки?
6) Якщо можна було б повернути час назад, ви вибрали б саме цю професію ?
  Дякуємо, що погодилися з нами поспілкуватися. Бажаємо вам міцного здоров’я, професійних успіхів і вдячних клієнтів, на все добре.



Запитання до відеоінтервю –
електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
Сьогодні професія електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування – одна з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства.
Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба в електромонтерах постійна. Ми знаходимося на території підприємства, яке забезпечує світлом Іванівський район і поспілкуємося з черговим електромонтером ______________ .
Добрий день ____________. Ми, учасники профорієнтаційного проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» Каранда Михайло і Ілляшенко Ірина завітали до Вас у гості, щоб Ви нам розповіли про свою професію. І відразу перше запитання:
1)Чому ви вибрали саме цю професію, чому не банкіра чи бухгалтера?
Електромонтер з обслуговування і ремонту електроустаткування – професія, переважно, чоловіча. Йому притаманні такі якості,  як самостійність, рішучість, акуратність, зібраність, наполегливість, відповідальність.
2)________, а що, на вашу думку в цій професії є найважливішим?
Кваліфікований електромонтер повинен мати спеціальну освіту та допуски до роботи, постійно проходити курси підвищення кваліфікації.
3) ___________, розкажіть, будь ласка, де Ви вчилися, яка у Вас освіта, які є допуски?
Робота електромонтера пов’язана з постійним ризиком, тому треба обов’язково додержуватися правил техніки безпеки. І питання до Вас шановний ________
4)Чи були у Вас випадки необережного використання інструментів?
І останнє запитання:
5)Чи прибуткова професія?

  Ми дякуємо Вам за співпрацю, за світло у наших домівках. Бажаємо професійного росту, гарної погоди, матеріального благополуччя і мирного неба. До побачення!


Запитання до відеоінтерв’ю – лікар
Професія лікаря – найбільш актуальна в Іванівському районі. Іванівська центральна районна лікарня потребує лікарів: стоматолога-хірурга, акушера-гінеколога, педіатра, невропатолога, ендоскопіста, офтальмолога.
Лікар – це людина, яка дійсно повинна бути віддана своїй справі, повинна з великою відповідальністю підходити  до лікування хворих, тому що від неї залежить  найдорожче – життя людей. Розібратися в сутності професії лікаря нам допоможе  лікар-стоматолог Іванівської ЦРЛ – Душейко Сергій Олександрович
Всі ми родом із дитинства, всі мріяли скоріш вирости і кимось стати. Хлопчики хотіли стати солдатами і міліціонерами, а дівчатка вчителями та лікарями і лікували своїх ляльок. Час плине, якісь мрії збулися, інші ні.
1) Сергію Олександровичу, а ким  в дитинстві мріяли стати ви?
Професія лікаря вимагає певної системи знань, обов’язкової вищої освіти, незалежно від спеціалізації, недарма на лікаря вчаться найдовше - цілих шість років.
2) Розкажіть, будь ласка, який медичний ВУЗ ви закінчили і як визначалися зі спеціалізацією?
Перед тим, яка стати лікарем, студенти дають клятву Гіппократа,
3)Сергію Олександровичу, а ви можете зараз по пам’яті, через скільки років, процитувати її рядки?
Сучасний лікар повинен бути всебічно медично обізнаним фахівцем, людиною високої культури, мати такі якості, як відповідальність, добросовісність, працьовитість, чесність, самоконтроль та співчутливість.
4) Сергію Олександровичу, як ви вважаєте, які людські якості допомагають лікареві бути не тільки лікарем для пацієнтів, а ще й добрим другом, порадником?
Справжнім професіоналом лікар стає тільки завдяки постійній праці, удосконаленню теоретичних знань та накопиченню особистого практичного досвіду, оволодінню та використанню в своїй роботі сучасного медичного обладнання.
5) Як ви вдосконалюєте свій професіоналізм, що для цього робите?
Праця лікаря повинна гідно оплачуватися, тому що вимагає постійної відповідальності за життя людей, постійного професіонального вдосконалення.
6) Сергію Олександровичу, що ви можете сказати стосовно заробітної плати лікаря вашої спеціалізації?
Дякуємо за співпрацю. Бажаємо успіхів у вашій роботі,  стабільності, матеріального благополуччя і вдячних пацієнтів. До побачення!

Запитання до відеоінтерв’ю - перукар
Кожен із нас хоче завжди виглядати гарно, мати охайний і модний вигляд,  красиву зачіску. Саме від зачіски залежать і наш настрій, і душевний стан, а іноді збувається заповітна мрія, а допомагає нам в цьому перукар. Ця професія належить до сфери побутових послуг і потреба в ній існує постійно.
Ми знаходимося в салоні-перукарні «Анталія» і хочемо поспілкуватися з майстром-перукарем Кондрахіною Галиною Анатоліївною, яка сподіваємося,  дасть відповіді на всі запитання, що стосуються перукарської спеціальності.
Галино Анатоліївно, добрий день! Спасибі, що погодилися на інтерв’ю, і відразу перше запитання:
1)Чому ви обрали саме професію перукаря?
Де ж можна опанувати перукарське мистецтво, чи треба навчатися, чи потрібно постійно підвищувати свою професійну майстерність?
2)ГалиноАнатолівно, розкажіть де ви навчалися, і що робите для того, щоб крокувати в ногу з часом, тобто слідкувати за новими стрижками, зачісками, використовувати  в роботі нові технології?
- Кваліфікованого перукаря визначають за такими фаховими якостями: бездоганний художній смак, образне мислення та творчий підхід до своєї справи. 
3) Скажіть, будь ласка, а що для вас найголовніше в обраній професії?
- Дуже часто перукар оволодіває іншими суміжними професіями, тому що люди хочуть, щоб їх обслуговував один майстер.
4)Чи опанували ви якусь іншу професію – манікюрниці, візажиста, косметолога, щоб робити клієнтів гарними?
5) Дуже часто в роботі перукаря, як зазвичай і в іншій, трапляються курйозні, смішні випадки .
Галино Анатоліївно, згадайте, будь ласка, про такий випадок?
Дякуємо вам за таке змістовне інтервю. Хочемо вам побажати успіхів та натхнення у вашій творчій роботі, гарних, невередливих клієнтів, і звичайно, гідної оплати вашої праці. На все добре.


Запитання до відеоінтерв’ю – фермер
           Серед професій, які користуються попитом на ринку праці Іванівського району, є професія фермера. Земля з давніх давен годувала людей, а взамін вимагала дбайливого ставлення і захисту своїх природніх багатств. Що ж підштовхує наше населення займатися саме сільськогосподарськими видами діяльності – вирощуванням зернових та технічних культур, тваринництвом, бджолярством, свинарством, скотарством, птахівництвом? На це питання ми запросили відповісти голову фермерського господарства «Венера»» – Марусяка Романа Миколайовича.
1) Шановний Романе Миколайовичу, розкажіть, будь ласка, що стало поштовхом для того, що ви зайнялися саме фермерством, а не іншим видом діяльності?
2) Наскільки важко було починати свою справу, хто допомагав Вам в цьому?
Сучасний фермер повинен володіти знаннями та навиками багатьох сільськогосподарських професій – водія, тракториста, машиніста сільськогосподарського виробництва, механіка, знати конструкцію та особливості кожної з частин обладнання, агрономію та зоотехніку, основи економічних знань.
3) Романе Миколайовичу, дайте, будь ласка, відповідь на запитання - де Ви навчалися, яка у Вас професія, і як Ви підвищуєте свою професійну майстерність?
Фермер забезпечує роботою не тільки себе, а й інших. Фермерські господарства на селі – це підприємства, які, хоч, і сезонно, але надають роботу сільським жителям.
4) Просимо відповісти на запитання, які посади ви пропонуєте вашим сезонним робітникам, чи це кваліфікована праця, чи підсобні роботи з обслуговування сільськогосподарського виробництва?
І останнє запитання:
5) Ми знаємо, що ваше господарство називається «Венера», звідки взялася така назва, що вона для вас означає?
Дуже дякуємо за інтерв’ю, спасибі, що відгукнулися на наше прохання. Бажаємо Вам професійних здобутків, високих врожаїв, гарної погоди, сімейного благополуччя. До побачення.

Немає коментарів:

Дописати коментар